Ubytování u Straků - O ubytování

Ubytování u Straků je ideálně situováno v malebné jihovýchodní části Jížní Moravy, v obci Týnec, která se pyšní svou dlouhou historií a patří mezi nejstarší obce v okrese Břeclav.

Pro hosty jsou k dispozici dvoulůžkové útulné pokoje a 4 lůžkový prostorný apartmán. Všechny pokoje a apartmán mají vlastní sociální zařízení a jsou vybaveny praktickou kuchyňkou, což poskytuje hostům větší pohodlí a možnost si připravit vlastní jídlo. Navíc celý areál je pokryt spolehlivým a rychlým Wi-Fi připojením, aby hosté mohli zůstat ve spojení se zbytkem světa.

Samotný areál nabízí příjemný dvůr s posezením pod stinnou pergolou, kde si hosté mohou odpočinout a relaxovat, přitom využít gril k přípravě různých dobrot. Pro ty, kteří přijíždějí vlastním vozidlem, je k dispozici parkoviště přímo na pozemku ubytovacího zařízení. Navíc je zde také možnost úschovy jízdních kol, což je skvělé pro cyklisty, kteří chtějí prozkoumat okolí na  kolech.

Okolí ubytování u Straků nabízí široké spektrum turistických aktivit a výletů. Hosté se mohou vydat na pěší túru do přilehlého lužního lesa, navštívit historická místa a památky v okolí nebo se projet na kole po malebných cyklostezkách. Kromě toho se v blízkosti nachází také restaurace a obchody, které hostům poskytnou veškeré potřebné služby.

Ubytování u Straků je tedy skvělou volbou pro ty, kteří hledají klidné a příjemné místo k odpočinku a zároveň chtějí využít možností, které nabízí okolní příroda.

Hosté se zde mohou těšit na pohodlné a moderně vybavené pokoje, vynikající pohostinnost kterou Jižní Morava nabízí a možnost strávit nezapomenutelnou dovolenou plnou zážitků  

Kde nás najdete?

U Straků | © Copyright 2023 | Patrikorsak.cz |